Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя - все, що маю – знання, досвід, вміння – реалізувати на користь людям, країні

 

Широкорад Ігор Григорович

БІОГРАФІЯ

Народився 1 червня 1954 р. у м. Кіровограді. Мешкає у м. Херсоні.
У 1979 році закінчив Харківський юридичний інститут (нині Національна юридична академія), спеціальність - правознавство, за фахом юрист. Має середню спеціальну бухгалтерську освіту.
Працював слідчим в органах внутрішніх справ, був начальником відділу контрольно-ревізійного управління облспоживспілки, помічником голови міськвиконкому, правовим інспектором профспілок, був одним із засновників профспілок підприємців, адвокатом. На сьогоднішній день - заступник міського голови, начальник управління комунальної власності.
“Безпартійний. На сьогоднішній день не бачу такої програми, яка б відповідала моїм переконанням.
У своєму житті всіма своїми досягненнями та здобутками зобов’язаний своєму батькові, Широкораду Григорію Федоровичу, якого, на жаль, вже немає серед нас. Всі його заповіти намагаюсь передати синові Святославу, учню 7-го класу гімназії.
Мета життя - все, що маю – знання, досвід, вміння – реалізувати на користь людям, країні. Мій життєвий принцип - все піддавай сумніву, не приймай рішень, якщо не переконаний в правоті.
Найприємніше у роботі - спілкування з людьми, відчуття своєї корисності. В людях ціную чесність, порядність, ерудицію, любов до своєї землі.
Захоплення – спорт, особливо футбол, подорожі по рідному краю, іншими країнами.
Вважаю, що Україна як держава в цілому, та кожен регіон окремо мають гарні перспективи для розвитку, але для цього кожному необхідно багато і творчо працювати, реалізуючи всі свої знання та можливості.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»